Staff Directory

PTAR Kampus Puncak Perdana

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
KETUA PTAR KAMPUS PUNCAK PERDANA
Hazrul Amir Tomyang Pustakawan Kanan Ketua Unit hazrulamir@uitm.edu.my 03-7962 2070
TIMB. KETUA PTAR KAMPUS PUNCAK PERDANA
Mohd Aizat Abdul Halim Pustakawan Kanan Ketua Unit aizat336@uitm.edu.my 03-7962 2073/2078
Unit Pentadbiran dan Arkib
Siti Nornafiza Katmidi Pembantu Pustakawan Staf nornafiza@uitm.edu.my 03-7962 2079
Unit Perancangan Dan Pembangunan Koleksi
Mohd Ekhwan Mohammad Pembantu Pustakawan Kanan Staf mohdekhwan@uitm.edu.my 03-7962 2079
Mohammad Firdaus Kamaruddin Pembantu Pustakawan Kanan Staf firdaus886@uitm.edu.my 03-7962 2123
Nur Rahimah Hamzah Pembantu Pustakawan Staf rahimah9343@uitm.edu.my 03-7962 2123
Unit Perpustakaan Digital
Mohd Emi Mat Hazir Pembantu Pustakawan Kanan Staf emi873@uitm.edu.my 03-7962 2072/2123
Unit Penyelidikan, Pembelajaran Dan rujukan
Neni Suzelin Mazlan Pembantu Pustakawan Staf neni630@uitm.edu.my 03-7962 2072
PTAR KAMPUS PUNCAK ALAM
Mohamad Hamidi Mohd Jais Ketua Timbalan Pustakawan Ketua Perpustakaan mhamidi102@uitm.edu.my 03-3258 4010
BAHAGIAN PENGURUSAN PERPUSTAKAAN
Arshad Bujang Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Bahagian arshad598@uitm.edu.my 03-3258 4232
Unit Pengurusan Perpustakaan
Mohd Anuar Mohd Maasom Pustakawan Kanan Ketua Unit anuar8991@uitm.edu.my 03-3258 4240
Bakar Mohd Yasin Pembantu Pustakawan Kanan Staf bakar585@uitm.edu.my 03-3258 4244
Munirah Mohamad Izzan Pembantu Pustakawan Staf munirah040@uitm.edu.my 03-3258 4236
Unit Pengurusan Sistem Perpustakaan
Syazani Alif Aduka Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Ketua Unit syazani@uitm.edu.my 03-3258 4239
Annas Hamirzul Iszal Madzar Pembantu Pustakawan Staf annashamirzul@uitm.edu.my 03-3258 4239
Unit Jilid
Mohd Sarapi Samah Pembantu Pemuliharaan Staf sarapi@uitm.edu.my 03-3258 4246
BAHAGIAN PERKHIDMATAN
Unit Perkhidmatan Akademik
Nurul Diana Jasni Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian diana875@uitm.edu.my 03-3258 4257
Nur Fatihah Muhamad Pustakawan Staf nfatihah601@uitm.edu.my 03-3258 4231
Mohd Fahmi Kadim Pembantu Pustakawan Kanan Staf mohdf752@uitm.edu.my 03-3258 4235
Unit Pengurusan Pelanggan dan Koleksi
Siti Fazlina Mohamed Raffi Pustakawan Kanan Ketua Unit fazlina8089@uitm.edu.my 03-3258 4258
Mohd Fitri Ruslan Pembantu Pustakawan Kanan Staf mfitri399@uitm.edu.my 03-3258 4233
Noraini Ahamat Kamil Pembantu Pustakawan Kanan Staf noraini810@uitm.edu.my 03-3258 4237
Siti Zubaidah Khalid Pembantu Pustakawan Staf sitizubai807@uitm.edu.my 03-3258 4237
Hamizan Hamzah Pembantu Pustakawan Staf hamiz484@uitm.edu.my 03-3258 4237
Mohd Fauzi Badiran Pembantu Pustakawan Staf fauzi6353@uitm.edu.my 03-3258 4237
BAHAGIAN PEMBANGUNAN PERPUSTAKAAN
Unit Pemerosesan Teknikal
Norliza Othman Pustakawan Kanan Ketua Unit norliza751@uitm.edu.my 03-3258 4247
Fatimah Harith Pembantu Pustakawan Staf fatimaharith@uitm.edu.my 03-3258 4234
Mohd Zaini Md. Yusuf Pembantu Operasi Staf mohdzaini@uitm.edu.my 03-3258 4234
Unit Pembangunan Sumber Bercetak
Hafiza Mustape Pustakawan Kanan Ketua Unit hafiza_mus@uitm.edu.my 03-3258 4249
Rahimah Kamardin Pembantu Pustakawan Staf rahimah2841@uitm.edu.my 03-3258 4245
Unit Terbitan Bersiri & Sumber Elektronik
Roziwaty Jaiman Pembantu Pustakawan Kanan Staf roziwaty@uitm.edu.my 03-3258 4281
PTAR KOMPLEKS ALAM BINA & SENI REKA, KAMPUS PUNCAK ALAM
Shahidatul Akhmam Rambeli Pustakawan Kanan Ketua Perpustakaan shahidatul@uitm.edu.my 03-3258 6006
Nor Kamala Yahya Pembantu Pustakawan Kanan Staf norkamala@uitm.edu.my 03-3258 6021
Fadzilah Mohd Ali Pembantu Pustakawan Kanan Staf fadzi999@uitm.edu.my 03-3258 6022
Nurhayati Johari Pembantu Pustakawan Staf nurhayati8399@uitm.edu.my 03-3258 6023
PTAR KAMPUS DENGKIL
Nur Azian Azis Pustakawan Kanan Ketua Perpustakaan azian@uitm.edu.my 03- 8924 5240
Nik Zatihulwani Jamaludin Pustakawan Staf nikzatihulwani@uitm.edu.my 03- 8924 5237
Nurul Ashikin Selamat Pembantu Pustakawan Staf ashikin8412@uitm.edu.my 03- 8924 5241
Mohd Azhari Zailani Pembantu Pustakawan Staf azhari236@uitm.edu.my 03- 8924 5674
Muhamad Faiz Abdul Ghafar Pembantu Pustakawan Staf faiz0060@uitm.edu.my 03- 8924 5678
Salwa Ibrahim Pembantu Pustakawan Staf salwa62@uitm.edu.my 03- 8924 5674