Staff Directory

PTAR Kampus Puncak Perdana

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:




Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
KETUA PTAR KAMPUS PUNCAK PERDANA
Shahidatul Akhmam Rambeli Pustakawan Kanan Ketua Perpustakaan shahidatul@uitm.edu.my 03-7962 2070
Unit Pengurusan Koleksi
Nur Rahimah Hamzah Pembantu Pustakawan Staf rahimah9343@uitm.edu.my 03-7962 2072/2123
Unit Perkhidmatan Jurnal
Neni Suzelin Mazlan Pembantu Pustakawan Kanan Staf neni630@uitm.edu.my 03-7962 2072/2123
Unit Perpustakaan Digital
Mohd Emi Mat Hazir Pembantu Pustakawan Kanan Staf emi873@uitm.edu.my 03-7962 2072/2123
Unit Penyelidikan, Pembelajaran Dan Rujukan
Mawarni Rosli Pembantu Pustakawan Staf mawarni8476@uitm.edu.my 03-7962 2072/2123
Unit Perkhidmatan Pelanggan
Mohammad Firdaus Kamaruddin Pembantu Pustakawan Kanan Staf firdaus886@uitm.edu.my 03-7962 2072/2123
PTAR KAMPUS PUNCAK ALAM
Mohamad Hamidi Mohd Jais Ketua Timbalan Pustakawan Ketua Perpustakaan mhamidi102@uitm.edu.my 03-3258 4010
BAHAGIAN PENTADBIRAN ORGANISASI
Siti Fazlina Mohamed Raffi Pustakawan Kanan Ketua Bahagian fazlina8089@uitm.edu.my 03-3258 4240
Unit Pentadbiran
Kamarunisa Mudhar Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf kamarunisa@uitm.edu.my 03-3258 4241 
Bakar Mohd Yasin Pembantu Pustakawan Kanan Staf bakar585@uitm.edu.my 03-3258 4244
Unit Arkib
Munirah Mohamad Izzan Pembantu Pustakawan Staf munirah040@uitm.edu.my 03-3258 4236
Mohd Sarapi Samah Pembantu Pemuliharaan Staf sarapi@uitm.edu.my 03-3258 4246
BAHAGIAN PERANCANGAN & PEMBANGUNAN PERPUSTAKAAN
Arshad Bujang Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Bahagian arshad598@uitm.edu.my 03-3258 4232
Unit Pesanan Bahan
Mohd Anuar Mohd Maasom Pustakawan Kanan Ketua Unit anuar8991@uitm.edu.my 03-3258 4249
Subha Binti Ismail Pustakawan Kanan Staf subha_ismail@uitm.edu.my 03-3258 4288
Mohd Ekhwan Mohamad Pembantu Pustakawan Kanan Staf mohdekhwan@uitm.edu.my TBU
Fariz Azuan Harun Pembantu Pustakawan Kanan Staf fariz5263@uitm.edu.my 03-3258 4238
Roziwaty Jaiman Pembantu Pustakawan Kanan Staf roziwaty@uitm.edu.my 03-3258 4245
Siti Nornafiza Katmidi Pembantu Pustakawan Staf nornafiza@uitm.edu.my TBU
Mohd Zaini Md. Yusuf Pembantu Operasi Staf mohdzaini@uitm.edu.my 03-3258 4234
Unit Harta Intelek, Hadiah & Pertukaran
Mohd Aizat Abd Halim Pustakawan Kanan Ketua Unit aizat336r@uitm.edu.my TBU
Mohd Fahmi Kadim Pembantu Pustakawan Kanan Staf mohdf752@uitm.edu.my 03-3258 4281
Unit Imbangan Bahan & Pelupusan
Hazrul Amir Tomyang Pustakawan Kanan Ketua Unit hazrulamir@uitm.edu.my 03-3258 4247
Siti Zubaidah Khalid Pembantu Pustakawan Kanan Staf sitizubai807@uitm.edu.my 03-3258 4234
BAHAGIAN PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Nurul Diana Jasni Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian diana875@uitm.edu.my 03-3258 4257
Unit Perkhidmatan Pelanggan
Hafiza Mustape Pustakawan Kanan Ketua Unit hafiza_mus@uitm.edu.my 03-3258 4258
Noraini Ahamat Kamil Pembantu Pustakawan Kanan Staf noraini810@uitm.edu.my 03-3258 4233
Fadzilah Mohd Ali Pembantu Pustakawan Kanan Staf fadzi999@uitm.edu.my 03-3258 4233
Hamizan Hamzah Pembantu Pustakawan Kanan Staf hamizan484@uitm.edu.my 03-3258 4237
Mohd Fauzi Badiran Pembantu Pustakawan Staf fauzi6353@uitm.edu.my 03-3258 4233
Rahimah Kamardin Pembantu Pustakawan Staf rahimah2841@uitm.edu.my 03-3258 4233
Nurul Annis Anuar Pembantu Pustakawan Staf nurulannis@uitm.edu.my 03-3258 4237
Zettyhasni Zulkarnaini Pembantu Operasi Staf zettyhasni@uitm.edu.my 03-3258 4237
Unit Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan
Nur Fatihah Muhamad Pustakawan Staf nfatihah601@uitm.edu.my 03-3258 4006
Fatimah Binti Harith Pembantu Pustakawan Staf fatimaharith@uitm.edu.my 03-3258 4235
Unit Perpustakaan Digital
Syazani Alif Aduka Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Ketua Unit syazani@uitm.edu.my 03-3258 4239
Annas Hamirzul Iszal Madzar Pembantu Pustakawan Staf annashamirzul@uitm.edu.my 03-3258 4239
PTAR KOMPLEKS ALAM BINA & SENI REKA, KAMPUS PUNCAK ALAM
Norliza Othman Pustakawan Kanan Ketua Perpustakaan norliza751@uitm.edu.my 03-3258 6006
Mohd Fitri Ruslan Pembantu Pustakawan Kanan Staf mfitri399@uitm.edu.my 03-3258 6020
Nor Kamala Yahya Pembantu Pustakawan Kanan Staf norkamala@uitm.edu.my 03-3258 6021
Nurhayati Johari Pembantu Pustakawan Staf nurhayati8399@uitm.edu.my 03-3258 6023
PTAR KAMPUS DENGKIL
Nordiana Tukijo  Pustakawan Kanan Ketua Perpustakaan nordiana7392@uitm.edu.my 03- 8924 5240
Nur Aina Amira Rasidi Pustakawan Staf ainaamira@uitm.edu.my 03- 8924 5237
Nurul Ashikin Selamat Pembantu Pustakawan Staf ashikin8412@uitm.edu.my 03- 8924 5241
Mohd Azhari Zailani Pembantu Pustakawan Staf azhari236@uitm.edu.my 03- 8924 5674
Muhamad Faiz Abdul Ghafar Pembantu Pustakawan Staf faiz0060@uitm.edu.my 03- 8924 5678
Salwa Ibrahim Pembantu Pustakawan Staf salwa62@uitm.edu.my 03- 8924 5674
Nor Salimah Abd Jamil Pembantu Pustakawan Staf nsalimah@uitm.edu.my 03- 8924 5671
PTAR KAMPUS SUNGAI BULOH
Shahrani Abdul Manaf Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Perpustakaan shahrani883@uitm.edu.my 03-6126 7553
Wan Rohani Wan Chin Pustakawan Staf rohani4029@uitm.edu.my 03-6126 7547
Ameeruddin Mat Yusof Pembantu Pustakawan Kanan Staf ameeruddin@uitm.edu.my 03-6126 7548
Faizul Mohd Ibrahim Kong Pembantu Pustakawan Kanan Staf faizul649@salam.uitm.edu.my 03-6126 7518
Mohd Azwan Mohd Rosilan Pembantu Pustakawan Kanan Staf azwan226@uitm.edu.my 03-6126 7442
Mohammad Norakmal Mohamad Ali Pembantu Pustakawan Staf norakmal_ali@salam.uitm.edu.my 03-6126 5000 Sambungan 7774
Zulkifli Yusof Pembantu Pustakawan Staf zulkifli504@salam.uitm.edu.my 03-6126 5000 Sambungan 7772
Muhammad Hazry Yunus Pembantu Pustakawan Staf hazry@uitm.edu.my 03-6126 5000 Sambungan 7619
Nurain Md Jani Pembantu Pustakawan Staf nurainjani@salam.uitm.edu.my 03-6126 5000 Sambungan 7619
Ahmadulhadi Hussim Pembantu Pustakawan Staf ahmadulhadi@uitm.edu.my 03-6126 7442
Amirul Hakim Raup Pembantu Pustakawan Staf ahakim@uitm.edu.my 03-6126 5000 Sambungan 7871
Asnida Md Arop Pembantu Pustakawan Staf asnida_arop@uitm.edu.my 03-6126 5000 Sambungan 7868
PTAR KAMPUS SELAYANG
Nurkhairunisa Jaafar Pembantu Pustakawan Staf nisa94@uitm.edu.my 03-6126 4801
Muhammad Faizzudin Mohd Yusof Pembantu Pustakawan Staf mfaizzudin@uitm.edu.my 03-6126 4801
PTAR KAMPUS TELUK INTAN
Suzana Ishak Pembantu Pustakawan Staf suzanaishak@uitm.edu.my 05-6236 400 Sambungan 117/118
Damahuri Haji Mohamad Ramli Pembantu Pustakawan Staf damahuri@uitm.edu.my 05-6236 400 Sambungan 117/118