Assalamualaikum W.B.T,
Salam Sejahtera,
Salam UiTM Dihatiku,
Salam Warga UiTM Dihati.
Sertai kami dalam sesi perkongsian UNVEILING THE SHADOWS: UNRAVELING SOCIAL MEDIA SCAMS yang akan diadakan mengikut ketetapan berikut:
🗓 7 Julai 2023 (Jumaat)
⏰ 9.30 Pagi - 12 Tgh Hari
📌 Library Community Engagement PTARPP
👨🏻💻 En. Muhammad Farhan Bin Rosli
❗Jumpa di sana❗
#UiTMPuncakPerdana
#UiTMDiHatiku
#PTARUitmPuncakPerdana