Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

UNVEILING THE SHADOWS: UNRAVELING SOCIAL MEDIA SCAMS

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Assalamualaikum W.B.T,

Salam Sejahtera,

Salam UiTM Dihatiku,

Salam Warga UiTM Dihati.

Sertai kami dalam sesi perkongsian UNVEILING THE SHADOWS: UNRAVELING SOCIAL MEDIA SCAMS yang akan diadakan mengikut ketetapan berikut:

🗓 7 Julai 2023 (Jumaat)

⏰ 9.30 Pagi - 12 Tgh Hari

📌 Library Community Engagement PTARPP

👨🏻‍💻 En. Muhammad Farhan Bin Rosli

❗Jumpa di sana❗

#UiTMPuncakPerdana

#UiTMDiHatiku

#PTARUitmPuncakPerdana